něco o MCR

26. ledna 2008 v 23:07 | Nikiss |  MCR- všecko kolem nich
Jak začínali
Členové kapely se znali už od střední školy, tehdy ale ještě nevěděli, že budou mít společnou kapelu. Po škole se načas rozešli, přesto zůstali v kontaktu.
Vznik MY CHEMICAL ROMANCE se datuje od roku 2000, kdy se kapela poprvé potkala v New Jersey na prvních společných zkouškách.
První úspěchy
Dva roky na to vydali své první album: "I Brought You My Bullets, You Brought Me Your Love" a v roce 2004 přelomové a kritikou oceňované album Three Cheers for Sweet Revenge. To zaznamenalo celosvětově obrovský komerční úspěch a z MY CHEMICAL ROMANCE se rázem staly nové rockové hvězdy.
Starší hity jako "I'm Not Okay (I Promise)," "Helena" či "The Ghost of You" z alba Three Cheers for Sweet Revenge se dostaly poměrně bez problémů do vysílání amerických rádií či na MTV.
Čekání na nové album vyplnilo ještě loni na jaře vydání dvou DVD Life on the Murder Scene s bonusovým CD s nahrávkou živého vystoupení.
Čím bodují dnes
Nové album The Black Parade je jedním slovem skvělé! Je to rocková opera od začátku do konce. Desku provází "velký zvuk", kde nechybí ani doprovodný orchestr. Můžeme zde najít odkazy na velikány jako Queen, David Bowie, Green Day a samozřejmě hlavní složkou jsou samotní My Chemical Romance.
Album The Black Parade má na svém kontě již jeden velký megahit, singl "Welcome To The Black Parade". Na předchozí úspěšný opus navazuje v pořadí druhý singl z alba s názvem "Famous Last Words", na nějž opět vznikl stylový videoklip.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama